• stav nabídky: aktivní
  • cena nemovitosti: 2.100.000,- Kč + provize
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt 3+1/L v klidné části Hořic. S podlahovou plochou cca 70 m2, byt se nachází ve 2./3 NP zděného domu bez výtahu v ulici Blahoslavova. Prodává se včetně většiny současného vybavení, je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po celkové rekonstrukci a je v dobrém stavu. Odstraněním příčky vznikl společný prostor obývacího pokoje (cca 16.3) a kuchyně (cca 5.3 m2) s okny orientovanými na JV. Ložnice (cca 13.1 m2) i prostorný dětský pokoj (cca 18.63 m2) mají vstup na společnou zasklenou lodžii (cca 7.8 m2) orientovanou na jihovýchod. Ve zděném jádře je koupelna s pračkou a se sprchovým koutem oddělena od WC. Podlahy jsou plovoucí nebo s komfortním marmoleem, všechna svítidla jsou úsporná LED, vytápění a ohřev vody je nezávislým elektrokotlem, byt má nainstalovaná čidla proti vytopení, na lodžii jsou rolety proti slunci, na ostatních oknech jsou žaluzie. K dispozici je velký zděný sklep (cca 6 m2), kolárna, internet.

Dům se průběžně opravuje z našetřených peněz. Jsou nové stoupačky, plastová okna, zasklené lodžie, zateplené štíty, letos bude zateplen zbývající pláš budovy. Klidná lokalita je zajímavá zejména svoji dobrou dostupností 2 minuty pěších chůze od autobusového nádraží nebo Billy, 5 minut na náměstí nebo vlakové nádraží. Byt je k nastěhování po dohodě.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích