O NEMOVITOSTI

Nabízíme pronájem restaurace / burgrárny se zahrádkou na Velkém náměstí v Hradci Králové. Zavedený podnik s vlastními recepturami je situován v historickém podloubí mezi kavárnami, vinotékou a dalšími restauracemi.

Na celkové ploše cca 270 m2 je cca 46 míst na zahrádce a cca 60 míst uvnitř restaurace, kde je oddělitelný salónek (cca 35 m2, 22 míst), restaurace ve stylu bistra (cca 75 m2, 36 míst), sklady (cca 38m2), sociální zázemí a vybavená kuchyně (cca 20 m2). Na nově zrekonstruované zahrádce s dřevěnými lavicemi a výhledem na Bílou věž se nyní instalují nové screenové rolety.

Veřejností vysoko hodnocená gastronomie (4,7/5*) je vyhledávaná pro svoji originalitu, ověřenou kvalitu, zdroj surovin, bio burgery s domácím pečivem a dresingy nebo vyhlášená vejce Benedikt. Restaurace je zaběhnutý místem přes snídaně, obědy, večeře i rozvoz jídla a přenechává se včetně veškerého vybavení, webovými stránkami a profily na sociálních sítích za nájemné ve výši 66.000,- Kč/měs + energie. Výši odstupného a bližší informace k nabídce Vám sdělíme na dotaz.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídka 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích