• cena nemovitosti: 2.575.000,- Kč
O NEMOVITOSTI

Prodáme dvougenerační rodinný dům s garáží a prostornou dílnou vhodnou ke komerčním účelům v Miletíně. Dvoupodlažní objekt původně patřící k místnímu zámku má obytnou podlahovou plochu cca 160 m2 a stojí na pozemku 1.050 m2 s dvouúrovňovou terasovou úpravou.

V přízemí je zádveří se dvěma vstupy, obytná kuchyně (cca 16m2), tři pokoje (1×11 m2 a 2x16m2), malá koupelna s vanou, 1 x WC, z chodby je přístupná kotelna, menší sklep a přístup do 2NP. Ve druhém podlaží vybudovaném před cca před 25 lety jsou dvě velké místnosti  o vyměře cca 40 m2 (přepažená šatna a ložnice) a 22 m2, kuchyně s rohovou linkou, menší koupelna se sprchovým koutem + WC a prostorná terasa s vlastním schodištěm do zahrady. Okna jsou špaletová (přízemí), plastová se žaluziemi (v 2NP), střešní okna jsou dřevěná. V 2NP je nové PVC v ostatních částech domu je podlahová krytina původní. Dům má novo střechu (šindel, cca 10 let). Součástí domu je samostatně přístupná dílna s umyvadlem + WC (cca 50 m2) a šikmým stropem s výškou cca 3.5-4.2 m2. Dům je napojen na obecní vodu, kanalizaci, vytápění je plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva.

Na pozemku je kryté venkovní stáním s příjezdovou cestou ze zámkové dlažby. Na spodní zahradě je místo pro bazén, ten je aktuálně složen v garáži. V zahradě je vzrostlá třešeň, líska a kanadská borůvka.

Dům je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích