Komfortní vila v srdci staré zástavby

,Po 10 letech v Praze jsem se potřeboval přesunout do přírody. S dokončením stavby jsme zkultivovali také břeh rybníka, který navazuje na náš pozemek. Nově vzniklou „pláž“ jsme pak pravidelně využívali na odpolední posezení s přáteli a rodinou.“

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI

Rodinný dům s popisným číslem 3 je umístěn v srdci staré zástavby Bolehošťské Lhoty. Jak číslo popisné prozrazuje, pozemek o výměře cca 1.400 m2 je jeden z nejdelší historií v obci. Z okna budete mít výhled na místní rybník Baba.

Dům byl postaven v roce 2006 na místě původní stavby, ze které ve středové části domu zůstalo zachováno pouze kamenného schodiště. Dvě podlaží domu poskytují celkem 225 m2 užitné plochy. Příjemně chladný i v letních dnech, centrálním bodem domu je prostorný obývací pokoj s krbem a francouzskými okny propojující dům se zahradou. Ve stejném podlaží jsou dvě samostatné kuchyně navrženy pro dvougenerační bydlení, technická místnost využitelná i jako prádelna se zadním zastřešeným vstupem na zahradu. V prvním patře domu jsou 4 ložnice, k jedné z nichž je přiléhá další samostatná místnost využitelná například jako větší šatnu. Koupelna i WC jsou k dispozici na obou podlažích. Úložný prostor poskytne půda, přístupná po výsuvných půdních schodech nebo suchý sklep, praktická je větší spižírna vedle kuchyně.

,,Do projektu domu jsem hodně vstupoval, bylo pro mne zásadní, aby všechny materiály byly přírodní. Všechny dřevěné prvky v domě doávalo truhlářství Mencl.“ současný majitel

Při stavbě byl kladen důraz na použití přírodních materiálů. Dřevěná eurookna, zárubně, interiérové dveře v kombinaci se sklem, ve všech místnostech je komfortní marmoleum. V domě je podlahové topení (plyn), centrální vysavač, satelitní příjem s rozvody do všech obytných místností, internet, zabezpečovací systém. Dům je zateplen, střecha Bramac, střešní okna Velux. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je veden do tříkomorového septiku s pískovým filtrem, v obci se plánuje zbudování kanalizace.

U příjezdové cesty je postaveno kryté garážové stání pro 2 auta spojené se zahradním domkem. Z boku domu je zastřešená terasa s vlastním přívodem elektřiny i vody. Na pozemku je také záchytná nádrž na dešťovou vodu nebo kopaná studna. Po celé zahradě jsou strategicky umístěné zdroje vody na zalévání.

Poloha nemovitosti vybízí k výletům po okolních cyklostezkách nebo procházkách lesem. V dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost. (Týniště n. Orlicí – 7km, Opočno – 7km, Hradec Králové 20km, Rychnov n. Kněžnou – 20km).

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídka.
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích