Vzdušný podkrovní byt v Hradci Králové

„…když Vás baví prostor, krb a původní trámy“

O NEMOVITOSTI

Prodáme vzdušný podkrovní byt o výměře 115 m2 kolaudovaný v roce 2006 na Slezském předměstí. Byt s dispozicí 3+kk je situován do 3.NP zděného domu uprostřed klidné zástavby rodinných domů a je orientován do všech světových stran. Je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám dodáme do 24h od prohlídky.
Středobodem atypického bydlení je prosvětlená ateliérová hala s krbem, ze které je přístupná ložnice (cca 13 m2) orientovaná na SV, dětský pokoj (cca 20.5 m2) orientovaný na JV, koupelna s vanou, oddělené WC, součástí ateliéru je i jihozápadní obývací pokoj a kuchyně se špajzem. Klimatizovaný byt má podlahové vytápění, velká vikýřová okna (trojskla) s pěknými výhledy, vaří se na plynu, vytápění je úsporným plynovým kondenzačím kotlem a krbem, k dispozici je i uzamykatelná sklepní kóje, kolárna, vlastní garáž a posezení na zahradě domu s pergolou.
Dům má novou střechu, stoupačky, plastová oka a je v dobrém technickém stavu. V místě je bezvadná vybavenost se zastávkou MHD 200 m od domu. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od úhrady kupní ceny.
radě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • virtuální prohlídka
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích