NOVÉ PODKROVNÍ 2+KK U GOČÁROVÝCH SCHODŮ

„…když máš rád prostor, soukromí a život u Velkého náměstí“

  • cena nemovitosti: 14.000,- Kč + poplatky
O NEMOVITOSTI

Nabízíme pronájem nadstandardního půdního bytu 2+kk u Gočárových schodů. Byt s výměrou cca 81 m2 je v 3./3 NP nově zrevitalizovaného činžovního domu 100 m od Velkého náměstí nebo stanice MHD Komenského.

Součástí komfortní bydlení je prostorná koupelna (7.5 m2) s vanou orientovanou na SZ, předsíň s vestavěnou šatnou, velký pokoj – ateliér s původními trámy (cca 49 m2) s kuchyňským koutem a ložnice (cca 18.5 m2). Střešní okna se sítěmi a vestavenými roletami jsou orientována na JV, SV a SZ, dřevěné parkety jsou z příjemného jasanu, dveře a zárubně z masivu. Kuchyně je vybavena indukcí, vestavěnou troubou, digestoří s aktivním odtahem, myčkou nádobí, lednicí a mrazničkou. Všechny spotřebiče jsou nové v záruce. Vytápění je vlastním plynovým kotlem s velkým zásobníkem, k dispozici je kolárna, vysokorychlostní internet do každé místnosti (až 80Mb), společná anténa, je možnost připojit satelit. K bytu si můžete pronajmout garáž na dvorku se sekčními vraty.

Místo je unikátní svojí polohou. Dům se nachází bezprostředně vedle Gočárových schodů a historických Jižních teras s altány a odpočinkovou zónou, obslužnost Velkého náměstí s kavárnami, restauracemi a zahrádkami nově rozšířila večerka. Pro zájemce jsou v domě k dispozici celkem 3 nové bytové jednotky v podobném standardu (viz ostatní nabídky). Kauce je ve výši 2 x nájemného, provize 1 x nájemné. Byt je ihned volný k nastěhování.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích