• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme novostavbu bytu 3+kk s krytým parkovacím stáním a pěkným výhledem. Kolaudován v roce 2015, byt celkovou podlahovou plocho 90 m2 se nachází v 5./6 NP zděného domu s výtahem v Pichlově ulici. Je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Hlavní společenským místem je obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 28 m2. Masivní jídelní stůl pro 6 osob je z jedné strany spojen s kuchyňskou linkou, z druhé strany s balkónem (cca 9 m2) za prosklenou stěnou s velkým francouzským oknem. Linka rakouské výroby je v lesku, s myčkou, granitovým dřezem, aktivní digestoří a vyšší řadou kování (zn. Blum). Koupelna s vanou je oddělena od WC. Ložnice (cca 14.11 m2) má vlastní balkón s posezením (cca 6.51 m2), dětský pokoj má cca 10.34 m2. Vedle praktické šatny (cca 3.2 m2) je na chodbě další prostor pro vestavěnou skříň. K dispozici je optický internet, kolárna a kryté venkovní parkovací stání a dětské hřiště ve vnitrobloku domu.

V okolí domu je dobrá vybavenost s obchody, lékárnou nebo zastávkou MHD na přilehlé ulici Jana Palacha či čtvrti Dukla. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od uhrazení kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • virtuální prohlídka 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích