• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme elegantně zrekonstruovaný, atypický byt 2+kk/2xL na Slezském předměstí v ulici Třebechovická. S podlahovou plochou cca 63 m2, byt v 9./10 NP zrekonstruovaného panelového domu s výtahem je v osobním vlastnictví a je bez závazků. Financování sestavné na míru Vám dodáme do 24h od prohlídky.

Byt prošel kompletní přestavbou z původní dispozice 3+1, díky které mohl vzniknout světlý open-space, otevřený, obývací prostor s kuchyňským koutem a částečně oddělenou pracovnou o výměře cca 30m2. Součástí ložnice je vestavěná vyvýšená postel s úložným prostorem a oddělená prostorná šatna. Prostor zůstal společným jmenovatelem i pro koupelnu. S rohovou vanou, WC + bidetovou sprškou, vyvýšenou podlahou a vlastním oknem, koupelna s pěkným výhledem má cca 9m2 a navazuje na zasklenou lodžii (cca 3m2). Druhá prostorná lodžie orientovaná na jihozápad je přístupná z obývacího pokoje. V bytě jsou z části nové deskové radiátory, pouzdrové interiérové dveře, plovoucí podlahy, plastová okna s orientací ja JZ a SZ viz přiložený plánek. Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic, k dispozici je vysokorychlostní internet, kolárna a sklepní kóje.

Dům je po kompletní rekonstrukci s novým výtahem, zateplením, plastovými okny, zrekonstruovanými lodžiemi, stoupačkami a novými vchody. V místě je bezvadná vybavenost s OC Orlice park (Albert), Lídl, zastávkou MHD, ZS, MŠ hned u domu. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích