• cena nemovitosti: 3.605.000,- Kč
  • Share:
O NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji pěknou chalupu o velikosti 4+kk se soukromým wellness a velkou zahradou (cca 2.300 m2), nacházející se na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší v malebném, klidném prostředí obklopeném lesy. Chalupa leží v kopcovité krajině na okraji obce Uhlíře, 4km od města Lázně Bělohrad, 20km od Jičína a 30 km od Krkonoš.

Zděný objekt s podlahovou plochou cca 130 m2 má částečné roubení je po rekonstrukci (nová střecha s krovy, vnitřní podlahy, rozvody vody, odpadů, elektroinstalace). Dispozici tvoří vstupní chodba, 3 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a krbovými kamny, koupelna s WC (elektrické podlahové topení), úklidová místnost, vstup do sklepa. Vstup na půdu je samostatný, je zde již příprava na půdní vestavbu. Domácí wellness (sauna, Kneippovy lázně, vířivá vana, vyhřívaná lavice, stahovací vědro se studenou vodou, elektrické podlahové topení, WC) má také samostatný vstup.

Dům je z části podsklepený s klenutým kamenným stropem. Vytápění je el. přímotopy a krbovými kamny, voda je z místního vodovodu, odpady jdou do septiku. U chalupy je venkovní posezení, venkovní krb, ohniště, malé hřiště na petanque, ovocný sad (jabloně, švestky, vlašský ořech), zahrada s okrasnými dřevinami a keři, velká stodola k rekonstrukci.

Chalupa s vlastním číslem popisným je vhodná k rekreaci, lze využít i k trvalému bydlení. Jedná se o velmi klidné místo v blízkosti lesa s možností zajímavých výletů do blízkého okolí.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích