• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkně zrekonstruovaný byt 3+1/L v Labské kotlině II. v ulici Baarova. S podlahovou plochou cca 76 m2, byt je ve 3./13 NP panelového domu se dvěma výtahy a je v osobním vlastnictví. Optimální financování na míru Vám dodáme do 24h od prohlídky.

Byt je po rozsáhlé rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Ve zděném jádře je koupelna (3.75 m2) s rohovou vanou, el. topným žebříkem a prostorem pro velkou pračku oddělena od WC. Z obývacího pokoje (cca 17.15 m2) se vstupem do ložnice (12.8 m2) a kuchyně (cca 11.22 m2) je přístupná i prostorná lodžie (cca 7 m2). Oddělený dětský pokoj (cca 12.8 m2) má na podlaze koberec, ve zbytku bytu je komfortní a odolný vinyl. Plastová okna s žaluziemi a sítí proti hmyzu jsou orientována na JV, ložnice má 2. okno orientováno i na JZ. V obytné kuchyni zůstává linka na míru (dojezdy) s myčkou (Electrolux), indukcí a troubou (MORA), aktivní digestoří a odvětrávanou spížní skříní. V celém bytě jsou nové interiérové dveře a obložky od firmy Sapeli, v chodbě a ložnici zůstávají vestavěné skříně. K dispozici je domovní video telefon, kolárny, a praktická komora přímo na patře a možnost pronájmu 1x parkovacího stání v garáží v sousední ulici Fráni Šrámka.

Dům je po rekonstrukci a je v dobrém stavu. Zateplen, s plastovými okny, novými domovními vstupy na čip, výtahy, vyměněnými stoupačkami. Ulice Baarova svým umístěním v užším centru Hradce Králové nabízí bezvadnou dostupnost do centra i ostatních částí města se zastávkou MHD (1, 9, 24) hned u domu. Byt je volný k nastěhování po dohodě v létě 2019.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích