• cena nemovitosti: na vyžádání
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný byt v Labské kotlině II. Byt je umístěn v 1./5NP panelového domu bez výtahu na spojnici Baarovy a Jungmannovy ulice. Je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel větší rekonstrukcí a je v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádře je koupelna se sprchovým koutem oddělena od WC. S centrální prostornou předsíní (cca 9 m2), praktickou komorou přímo v bytě, s jihozápadním balkónem, byt má všechny pokoje (17.25, 12.1 a 13.8 m2) se samostatným vstupem. V kuchyni zůstává linka na míru a vestavěná spíž s odvětráváním, v předsíni zůstává vestavěná skříň. Je nová elektroinstalace i rozvody vody v jádře, podlahy jsou plovoucí + PVC. K dispozici je sklep a kolárna.

Dům je po rekonstrukci se zateplením, novou fasádou, stoupačkami, plastovými okny. Ulice Jungmannova svým umístěním v užším centru Hradce Králové nabízí bezvadnou dostupnost do centra i ostatních částí města se zastávkou MHD (1, 9, 24) kousek u domu. Byt je volný k nastěhování po úhradě kupní ceny.
Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích