NOVÉ 3+KK U GOČÁROVÝCH SCHODŮ

„…když máš rád komfort, soukromí a život u Velkého náměstí“

  • cena nemovitosti: 15.000,- Kč + poplatky
O NEMOVITOSTI

Nabízíme pronájem nadstandardního bytu 3+kk u Gočárových schodů. Byt s výměrou cca 70 m2 je v 2./3 NP nově zrevitalizovaného činžovního domu 100 m od Velkého náměstí nebo stanice MHD Komenského.

Součástí komfortní bydlení je prostorná koupelna (7.5 m2) s vanou orientovanou na SZ, předsíň s vestavěnou šatnou, velký pokoj (cca 30 m2) s kuchyňským koutem, ložnice 1 (cca 12.8 m2) s oddělenou vlastní šatnou (cca 2 m2) a ložnice 2 (cca 11.6 m2). Velká, stylová špaletová okna orientována na JV, SV a SZ, zabezpečují dostatek světla, dřevěné parkety jsou z příjemného jasanu, dveře a zárubně z masivu. Kuchyně je vybavena indukcí, vestavěnou troubou, digestoří s aktivním odtahem, myčkou nádobí, lednicí a mrazničkou. Všechny spotřebiče jsou nové v záruce. Vytápění je vlastním plynovým kotlem s velkým zásobníkem, k dispozici je kolárna, vysokorychlostní internet do každé místnosti (až 80Mb), společná anténa, je možnost připojit satelit. K bytu si můžete pronajmout garáž na dvorku se sekčními vraty.

Místo je unikátní svojí polohou. Dům se nachází bezprostředně vedle Gočárových schodů a historických Jižních teras s altány a odpočinkovou zónou, obslužnost Velkého náměstí s kavárnami, restauracemi a zahrádkami nově rozšířila večerka. Pro zájemce jsou v domě k dispozici celkem 3 nové bytové jednotky v podobném standardu (viz ostatní nabídky). Kauce je ve výši 2 x nájemného, provize 1 x nájemné. Byt je ihned volný k nastěhování.

  • Share:
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích